Aiamaa.ee

Osta täna soodushinnaga!

ALATES NELI ALUST BIOLANI TOOTEID – ÜLE EESTI TASUTA TRANSPORT!

Üld- ja ostutingimused


ÜLDTINGIMUSED

 1. EMI OÜ (edaspidi Kauba müüja) müüb kaupa ja kauba ostja (edaspidi Klient) ostab kaupa domeenil aiamaa.ee asuva e-poe vahendusel.
 2. Ostutingimused kehtivad aiamaa.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja EMI  OÜ (edaspidi Veebipood aiamaa.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad aiamaa.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 4. Veebipood aiamaa.ee jätab endale õiguse teha ostutingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel aiamaa.ee
 5. Kasutajatuge osutatakse e-maili teel info@aiamaa.ee. Kõikidele kirjadele vastatakse võimalusel 1-2 tööpäeva jooksul. Kasutajatuge osutatakse eesti, inglise ja vene keeles.

HINNAINFO

 1. EMI OÜ on käibemaksuvaba ja kõik veebipoes aiamaa.ee toodud hinnad ei sisalda käibemaksu 20%.
 2. Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva pärast tellimuse vormistamist).
 3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja aiamaa.ee  vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista tellimusˮ.
 3. Tellimuse vormistamisel on näha tellimuse sisu ja tellimuse kogumaksumus.
 4. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel.
 6. Ostu sooritamisega annab Klient omapoolse nõusoleku ning kinnitab, et ta on tutvunud, läbi lugenud ning mõistnud ostutingimustes sätestatut.

TELLIMISAEG

 1. Pangaülekandega tasudes loetakse tellimus sooritatuks peale raha laekumist EMI OÜ kontole.
 2. Tellimus, mille eest on tasutud, tarnitakse tellijani 15 tööpäeva jooksul.
 3. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5  tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

KOHALE TOIMETAMINE

 1. Pärast müügitehingu  jõustumist (arve tasumist) komplekteerib veebipood aiamaa.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.
 2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
 3. Veebipood aiamaa.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood aiamaa.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.
 4. Tellides kaupu väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja hinnad ei kehti. Sellisel juhul lepitakse kaupade kohaletoimetamise viisi ja hindade osas kokku e-posti teel või muul viisil.

RAHA TAGASTAMINE

 1. Kui tellimuse täitmisel tekivad müüja või tootjapoolsed tarneprobleemid, siis sellest teavitatakse viivitamatult Klienti. Kui seoses tarneprobleemidega ei ole võimalik tellimust täita, siis kantakse Kliendile raha tagasi 14 kalendripäeva jooksul.

 VÄÄRAMATU JÕUD

 1. Veebipood aiamaa.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood aiamaa.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

TARBIJA ÕIGUS PÖÖRDUDA TARBIJAKAEBUSTE KOMISJONI POOLE

 1. Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.