Aiamaa.ee

Osta täna soodushinnaga!

ALATES NELI ALUST BIOLANI TOOTEID – ÜLE EESTI TASUTA TRANSPORT!

Tavaliste tervete aiataimede katmine pole tihti vajalik. Talveks kaetakse vaid need taimed, mis on külmakartlikud ja mille talvekindlus on nõrk. Kõige enam kahjustab taimi ja segab nende talvist puhkust pidevalt muutuv õhutemperatuur kui vihmased ilmad vahelduvad pakasega.

Kuidas talvekatet kasutada?

Biolani Talvekate tuleb laiali laotada siis, kui lehed muutuvad kollaseks ning enamik neist juba maha langevad ja maapind on külmunud. Kõige õigem aeg taimede katmiseks on siis, kui õhutemperatuur on püsivalt ligikaugu -5 kraadi juures. Biolan talvekate sobib külmakartlike taimede talvekülmade eest kaitsmiseks. Sellisteks taimedeks on näiteks roosid, elulõngad ja mitmed püsikud, sibullilled, viinamarjad, lavendel, delfiiniad jne. Ümber roosi, rodo või elulõnga puistatakse kuni 20 cm, püsikute puhul kuni 5-10 cm paksune kiht.

Noorte ja külmakartlike viljapuusortide juured võib samuti katta kuiva turbaga. Biolani talvekate koosneb heledast jämedateralisest turbast, millest on välja sõelutud peened terad. See lisab kattele õhulisust ning on seetõttu tõhusama kaitsega ja kuivem kui sõelumata turvas. Kevadel ei vaja turvas kõrvaldamist, selle võib jätta mullale. Talvekattes ei ole lupja ega väetist.


Kohaletoimetamine üle Eesti:

1 kuni 3 alused –  30 eur/alus

4 või rohkem –  transport TASUTA!

Tarneaeg umbes 5-10 tööpäeva.

Kohaletoimetamine tagaluuktõstukiga autoga.

Biolan Talvekate 75 L - Alus - Kott 75L x 51tk

  • Allahindlus!

  • 180€

  • 160€


Kokkusobivad tooted

Biolan Koorekate - Alus - Kott 50L x 70tk

Biolan Koorekate - Alus - Kott 50L x 70tk

Biolani Koorekate on looduslik toode, mis on valmistatud okaspuude koorest ning selles pole mürkaine..

285€